Nagradna igra br. 7
Pravila
-
- Trajanje: 21. 12. – 31.12.2019.
- Nagrada: dvije knjižice ‘Elephantastic Adventure in Petra’ autorice Judith McKenzie
Prvi hrvatski arheološki portal Arheologija.hr u suradnji s open-access foto arhivom Manar al-Athar (Faculty of Classics, University of Oxford) organizira nagradnu igru.
-
- Dvoje čitatelja koji kao komentar posta Nagradna igra #7 na Facebook stranici Arheologije >https://www.facebook.com/Arheologija/ napišu što znaju o Petri (Jordan), nagrađujemo po jednom knjižicom ‘Elephantastic Adventure in Petra’ autorice Judith McKenzie .
- Nagrade će dobitnicima biti poslane poštom.
- Imena dobitnika bit će objavljena na Facebooku i stranicama Portala, a bit će osobno kontaktirani da navedu adresu
Sudjelovanjem u Nagradnoj igri, prihvaćate pravila nagradne igre.
Puno uspjeha u sudjelovanju!
Uredništvo
U Oxfordu, 21. prosinca 2019.
‘Elephantastic Adventure in Petra’ autorice Judith McKenzie
Priču o dva slona koji traže svoje kljove u Petri inspirirao je pravi ‘mali princ’ Hashem, sin jordanske princeze HRH Dane Firas koji obožava slonove. Priča je objavljena u formi slikovnice. Autorica je dr. sc. Judith McKenzie, a dizajn i typeset izradila je Vendi Jukić Buča.
Fotografije Petrinih kulturnih i zemljopisnih znamenitosti (donacije projektu Manar al-Athar, http://www.manar-al-athar.ox.ac.uk/) ilustriraju avanturu dvoje slonova koji na svome putu, u potrazi za kljovama, sreću druge životinje i mitološka bića koja im pomažu u njihovoj misiji.
Knjižica je bila inspiracija za ArheoKalendar© i Čestitku 2019. godine